Konum Klima Bakım servisi
klima servisi
Klima Servisleri Profesyonel Ekip Klima Servisleri En Deneyimli Ekiplerle
Sorunsuz Servis
Klima Bakım Hizmetleri Klima Bakımı Periyodik Bakım için
Uzman Ekipler
Klima Servis Hizmetleri Yorum & Şikayet Klima Servisi Yorum
ve Şikayetleri

Klima Bakımı

Klima bakımı servisi evlerinizde veya işyerlerinizde bulunan cihazlarınızın sorunsuz çalışma prensibine sahip olmasını diliyorsanız doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz.Firmamız bu konuda oldukça profesyonel,kaliteli,uygun fiyat ve güvenilir bir şekilde tüketicilerine destek vermekte.Piyasada bir çok taşeron olarak çalışıp faiş fiyatlar ile periyodik  yapan firmalara kesinlikle güvenip cihazlarınızı teslim etmeyiniz. Tüketicilere uygun fiyat ile yaklaşıp klima cihazlarını sadece saf su ile temizleyip periyodik  işlemini bitirdiklerini zannediyorlar.Bu işlem öncelikle titizlik gerektiren ve dikkat gerektiren bir işlemdir.Kesinlikle bu konuda uzman olmayan kişiler tarafından yapılmamalıdır.Yapıldığı takdirde ise ileride klima cihazınıza nasıl zarar verdiğini göreceksiniz.En az 5 yıllık bir klima teknisyenin tecrübesi olması gerekmektedir. sadece cihazın temizliğini yapmak değildir.Ve kesinlikle saf su ile temizlenmemelidir.Kimyasal ilaç diye tabir ettiğimiz klima ilaçları ile en başta serpantin temizliği yapılmalı,filitrelerin gözenekleri açılmalı,mekanik aksam kontrolleri yapılmalı,gaz kaçak kontrolleri yapılmalı,elektirik kabloları gözden geçirilmelidir.Asıl yapılması gereken ve doğru olan periyodik  buna denir.Bünyemizde çalışan personellerimiz kesinlikle işinde eğitimli,güler yüzlü,uzman ve perofesyonel teknisyenlerdir.Yapılan periyodik klima bakımlarınızdan sonra oldukça memnun kalacağınızdan kesintisiz şüpheniz olmasın.Bir telefon yardımı ile sizlere en yakın şubemizden servis talebiniz doğrultusunda yönlendirme yapılacaktır.Üstelik yaz sezonuna girmiş olarak sizlerde %40’a varan periyodik klima kampanyalarımızdan yararlanabileceksiniz.

Sağlıklı Bir Yaşam İçin Klima Bakımı

Değişik hava şartlarına maruz kalıp dengesiz klima kullanımı yapıyorsanız sağlığınızdan olabilirsiniz.Klima cihazları sağlık konusunda oldukça önemli yer almaktadır.

Nasıl Hastalıklara Yol Açabilir?

 • Baş ağrısı

 • Sinüzit

 • Yorgunluk

 • Halsizlik

 • Boyun Ağrısı

 • Yüz felci

 • Alerji

 • Burun Kanaması

Yukarıda da belirtmekte olduğumuz hastalıkların sizlerinde başına gelmesini istemiyor veya erkenden önlemini almak istiyorsanız hemen servis merkezlerimiz ile iletişime geçebilir en kısa sürede klima kullanımlarınızı daha kontrollü olarak çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bizlere 444 5 316 çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

Klima servisi cihazı satış sonrası servis konusunda hizmet sağlayan firmamız uzun yıllardan bu yana geniş kapsamlı çalışmalar sağlayarak nezih firmalar aralarında en üst seviyelere adım atmayı başarmaktadır. Tüm marka model ve gelişen teknolojileri yakından takip ederek bakım sözleşmeleri düzenleyerek bakım zamanı geldiğinde firmamız tarafından telefon desteği verilmektedir. Bakımı zamanı geçmiş cihazlar bir zaman sonra maddi hasarlara ve cihazın performans kaybına neden olmaktadır. Eğitimlerde üstün başarılar kazanmış ve kendine her arıza bakım konusunda güvence sağlayan servis teknisyenlerimiz klima cihazlarını yakından tanıyarak bakımı gelmiş cihazları prensipli şekilde düzenli olarak periyodik bakımlar yapmaktadır. Her klima cihazının kendi sınıfında fabrikamız tarafından belirlenmiş bakım fiyatları mevcuttur. Klima  çok basit bir işlem olmayı gözlenmekte olan klima kullanıcı müşterilerimiz sağlık açışından aşırı tetiklediklerinin farkında olmadan pis kokular ve bakterileri içerilerine nefes yolu ile tenefüs ederek iç hastalıklara neden olduklarını çok geç fark etmektedirler.

Klima bakımı konusunda yapılacak işlemler;

Öncelik olarak cihazın sağlık açısından elektrik kablolarının kontrolü sağlanması ve aksi takdirde değişimin sağlanması gerekmektedir.İç ünite evap  kimyasal ilaçlar ile düzenli şekilde yıkanıp pis bakterilerin atık su hattından tahliye edilmesi gerekmektedir.Fan motorunun paslanma gibi problemlerin ses çıkarma gibi sorunları ile karşılaşıldığında motorun ince yağdanlıkla yağlanması ve çözümlenmez is değişimi sağlanmaktadır. Dış ünite kompresör akışkan soğutucu gaz biriminin kontrolü eksiklik fark edilmesinde yenilenmesi gerekiyor. Kısacası tüm önlemleri alınarak rahat ve konforlu yaşantınıza destek oluyoruz. Hd servis güvencesi ile gönül rahatlığı ile bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Gece gündüz çalışmalar sürdürerek tüketicilerin mağduriyetini ortadan kaldırarak servisimiz ve yetkili mühendislerimiz düşük fiyatlar sunarak en kısa sürede çözümler üretmektedir. Performans kaybına sahip olan cihazların ömrüne ömür katmakla kalmayıp cihazına yapılan işçiliğe 1 yıl garanti vermekteyiz. 

Klima bakım ilacı nedir diyor iseniz özellikleri kısaca açıklayalım. Klima bakım ilacı sizin öncelikle ortamdaki pis havaları tenefüs etmenizi engelliyor pis ve nem gibi kokuları ortadan kaldırıyor. İç hastalıklara neden oluyor ve baş ağrılarına öson vermektedir. Cihazın performansını üst seviyelere çıkartıyor ve cihazın daha iyi soğutma ve ısıtma kapasitesini elde ediyor. Polen filtreleri ilaçla yıkanıp cihazda temiz kokular üretmesine neden oluyor. 

Klima Bakımı

Klima sektöründe yaptığı çalışmalardaki profesyonel yaklaşımlar ve en iyi kalite hizmeti ile farklılık yaratırken gerçekleştirdiği klima bakımı hizmetini en doğru şekilde gerçekleştirirken müşterilerine sunduğu en ucuz fiyatlar ve en uygun ödeme alternatifleri ile kullanıcı memnuniyetini bir numaralı hedef ve amaç olarak koyuyor.

Klima Bakımı hizmeti, klimaların daha verimli çalışması ve maksimum performans göstermesi için önem arz etmektedir. Klimalarınızın daha iyi çalışma performansına sahip olması, daha dayanıklı ve uzun vadeli kullanım sunması için elzem olan klima bakımı hizmetini en ucuz fiyatlarla sunan Kavacık Panasonic her zaman yanınızda.

Klima Bakım Servisi

Tüm İstanbul genelinde klima bakımı isteklerinize cevap veriyor ve çalışmalarını müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için devam ettiriyor.

Klima Bakım Yetkili Servisinden talep edeceğiniz klima bakımı hizmetini bildirmek için yetkili klima bakımı çağrı merkezine  numarasını aramanız gerekmektedir.Klima Bakımı Servisi, teknolojinin en iyi şekilde kullanıldığı klima bakımı hizmetini en profesyonel teknik ekibi ile gerçekleştiriyor.

Neden Klima Bakımı Yaptırmalısınız?

 • Klima bakımı sayesinde klimanız maksimum verim ile çalışır.

 • Klima bakımı sayesinde klimanızın ömrü uzar.

 • Klima Bakım aracılığı ile klimalarınız sorunsuz olarak çalışır ve aldığınız hizmet daha sağlıklı şekilde gerçekleşir.

Klima Bakım Hizmeti Nasıl Yapılır?

 • Soket bağlantıları ve kablo bağlantı noktalarının kontrol işlemi gerçekleştirilir.

 • Soğutucu akışkan değerinin kontrol işlemi gerçekleştirilir.

 • Soğutucu akışkan değeri yetersiz ise eksik olan miktar tamamlanır.

 • Fan pervanelerinin temizlik işlemi gerçekleştirilir.

 • Hava filtrelerinin temizlik işlemi gerçekleştirilir.

 • Elektrik tesisatı voltaj ve akım değerlerinin kontrol işlemi gerçekleştirilir..

 • Drenaj tavası temizlik işlemi gerçekleştirilir.

 • Döner aksam yataklarının kontrol işlemi gerçekleştirilir.