Konum Büyükçekmece Klima Servisi
klima servisi
Klima Servisleri Profesyonel Ekip Klima Servisleri En Deneyimli Ekiplerle
Sorunsuz Servis
Klima Bakım Hizmetleri Klima Bakımı Periyodik Bakım için
Uzman Ekipler
Klima Servis Hizmetleri Yorum & Şikayet Klima Servisi Yorum
ve Şikayetleri

Büyükçekmece Klima Servisi

Hizmet almadan önce dikkat etmeniz gerekenlerden biri de servisin uzman,işinde eğitimli,perofesyonel hizmet sağladığını öğrenmiş olmanızdır.Montajın önemi ise ; Doğru yapılacak olan bir klima montajının garanti kapsamına bağlı olmasıdır.Yanlış yapılan klima montajı cihazınızda değişik arızalara sebep olabilir ve klimanızın ömrünü azaltabilir.Bunun için kesinlikle kaliteli servis tarafından ve referansları sağlam olan bir klima servisi firması ile irtibata geçmeniz olacaktır. Biz Büyükçekmece klima servisi olarak tüketicilerimize verdiğimiz hizmetlerde 1 yıl garanti kapsamı sağlayarak tüketicilerimizin güvenini kazanmaktayız.Sadece montaj işçiliğine dayanarak değil arıza onarım işçiliklerine de 1 yıl garanti süresi vermekteyiz. Üstelik yaz sezonlarında %40 indirimli fiyatlar ile tüketicilerimizin bütçesini düşünmekteyiz. Bizlere Büyükçekmece klima servisi olarak 444 5 316 çağrı merkezi telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Büyükçekmece Klima Servisleri

Büyükçekmece Klima Servisi veren firmamız hizmet kalite standartlarına uygun olarak verimli ve en ucuz şekilde klima cihazlarının onarımını sağlamaktayız. 20 yıldan bu yana en etkili ve profesyonel şekilde klima tamiri bakımı ve onarımı hizmeti verip ithal yedek parçalar kullanılarak servisimiz tarafından 1 yıl garanti kapsamı altına almaktayIZ. Klima hakkında bilgilere sahip olabilmek için hd servis ekipleri sizlerin ev ve iş yerlerine gelerek zaman sorunu yapmadan gece gündüz servis hizmeti veremkteyiz. Klimalar soğutmuyor ve siz bu konuda mağdur iseniz hd servis ekipleri aynı gün içerisinde sizlerin yanına gelerek aynı zaman da oluşan mağduriyeti gidermekteyiz. 

Büyükçekmece klima bakımı

Büyükçekmece Klima Servisi sakinlerine verilen klima bakımı hizmetini gururla sunmaktayız. KLima bakımı konusunda uzmanlaşmış firmamız cihazın serpantinin sökülüp temizlenmesini ve fan kanatçıklarının kimyasal ilaçlar ile dezenfekte edilmesini sağlamkatyız. Cihazın içerisinde biriken toz ve pis bakterileri ithal ilaçlar kullanımı sayesinde tertemiz bir ortam hazırlamaktayız. Baş ağrısı ve inanılmaz pis kokuların ardından öncü firmalar arasında yer edinen hd servis gururla hizmetler sunmaktadır.

Büyükçekmece Klima montajı desteği

Büyükçekmece Klima Servisi En doğru klima montajı kaliteli şekilde uzman kadromuz ile sorunsuz ve etkili şekilde kurulumunu sağlamaktayız. Büyükçekmece Klima Servisi Doğru montaj için gelişen teknolojileri takip eden ekiplerimiz klima cihazının nasıl daha performanslı ve verimli çalışmasını siz değerli müşterilerimize önermektedir. Klima cihazları dogru montaj yapıldığı takdirde su akıtmaz ve istenilen dereceye kolay sahip olabilirsiniz.